Een gefineerd bureau op leeuwenpoten met twee ladenblokken achter een deur, een centrale lade in de gordel en met glazen blad. Met bijpassende bureaustoel. – Jordaens N.V. Veilinghuis
≥ Online Veiling: Bureau — Bureaus — Marktplaats
zwart houten bureau
② Online Veiling: Hoekopgesteld Bureau — Bureaux — 2ememain